Tomasz Małek

jest jednym z najlepszych barmanów flairowych na świecie. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej wystąpił w ponad 180 konkursach w 35 państwach świata wygrywając 65 z nich w tym aż sześć tytułów mistrza świata w stylu flair. Tomek jako jedyny barman na świecie wygrał czterokrotnie najbardziej prestiżowy konkurs flair na świecie - Roadhouse World Final oraz, również czterokrotnie, największą międzynarodową ligę flair - WFA Grand Slam.

Tomek swoją przygodę z gastronomią rozpoczął w 2003. Od tamtego czasu pracował w najlepszych polskich restauracjach, klubach, koktajl barach oraz pracował na dziesiątkach zagranicznych wydarzeń m.in. w Las Veags, Monako, Tokyo, Kapsztadzie czy Londynie. Jako uznany specjalista zapraszany jest również do prowadzenia szkoleń i sędziowania zawodów barmańskich na całym świecie.

Stanisław Zachariasz

„Bartenders are the aristocrats of the working class" - to motto kolejnego członka zespołu The ROOTS. Stanisław to pasjonat sztuki barmańskiej i miłośnik wysokoprocentowych trunków. Z barem związany od ponad 7 lat. Laureat wielu konkursów barmańskich krajowych i zagranicznych. Jak sam o sobie mówi "każde nowe wyzwanie motywuje mnie do większego działania i dawania z siebie 100% a tym dla mnie jest właśnie The ROOTS".

Arnold Skiba

Arnold od ponad 13 lat pracuje w najlepszych warszawskich koktajl barach. Interesuje się kulturą picia alkoholu na ziemiach polskich oraz smakami regionów. Jedną z jego pasji jest odkrywanie polskich ziół i korzeni i wykorzystywanie ich do tworzenia koktajli. Pasjonat historii barmaństwa, łączenia smaków i aromatów oraz produkcji alkoholu. W The ROOTS Bar and more łącząc klasykę z nowymi trendami w barmaństwie w sposób mistrzowski dba o podniebienia gości.